fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

WIFIM NEDİR?

WIFIM, kablosuz ağınıza erişmek isteyen müşterilerinize, şifre sormadan sosyal medya hesapları aracılığı ile internete bağlanmasını sağlayan yeni nesil reklam aracıdır.

İnternete bağlanmak isteyen müşteriler ,iş yerinizdeki kablosuz ağa şifresiz olarak bağlanır. WIFIM ile internet erişimine ulaşmak için ,müşteriniz sizin oluşturmuş olduğunuz bir reklamı, sosyal medya hesabından paylaşarak internete erişebilir.

WIFIM’ın paylaşım seçeneği olarak sunduğu sosyal ağlar: “Facebook, Twitter,Instagram ve Foursquare”dir. Bu ağlardan herhangi birinde şirketinizin reklamını paylaşarak ya da sayfanızı takip ederek müşteriniz internete erişim sağlayabilir.

Tıkla, paylaş ve keşfet kısa sürede bağlantı sağlayabilir.

WIFIM’ İN KULLANIM ALANLARI

RESTORANLAR VE KAFELER Restorantlar, Kafeler ve Barlar gibi işletmelerde WIFIM Social Hotspot sayesinde ziyaretcileriniz beklerken sıkılmayacak ve kampanyalarınızdan haberdar olacaklar.
AVM’LER VE AÇIK ALANLAR WIFIM Social Hotspot Alışveriş Merkezleri ve Açık alanlar gibi daha fazla sinyal gerektiren yerler içinde çözümler sunmaktadır
SPOR SALONLARI VE HAVUZLAR Spor salonları, Havuzlar, Güzellik ve Eğlence merkezleri gibi işletmelerde müşterileriniz internet keyfini yaşarken sizin reklamlarınızı yapmış olacaklar.

İŞLETMELER İÇİN AVANTAJLARI

Markanızın veya işletmenizin reklamlarını sosyal ağlarda hızlı ve ucuza yapabilirsiniz. Beğeni ve Paylaşımlar sayesinde potansiyel müşterilerle tamamen yeni bir ağ kurabilirsiniz. Gelişmiş kontrol paneli sayesinde alıcı trendlerini 7/24 takip edebilir ve raporlama yapabilirsiniz.

KULLANICILARA FAYDALARI

Garsonlardan şifre isteme zahmetine girmeden kendi sosyal hesabınız ile internete ulasabilirşiniz. İşletmenin sizler için hazırladığı kampanyalardan haberdar olabilir, bu kampanyalardan sevdiklerinizinde yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı ve güvenli internetin tadını çıkar!

TOP