fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

Havadan Çekim

İşletmenize Birde Havadan Bakın !

Müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. İhtiyaç duyulan hizmet detaylı bir şekilde projelendirilerek, maliyet analizleri ile birlikte müşterilerimize sunmaktayız.

AÇILIŞ, EMLAK, RESTORAN, TÖREN, ETKİNLİK, ORGANİZASYON, HOTEL, TANITIM FİLİMİ GİBİ ÇEKİMLERDE HAVADAN ÇEKİM İLE DAHA İYİ VE AKICI VİDEO YADA GÖRÜNTÜLER İLE İŞLETMENİZİN TANITIMINI YAPIN.
Havadan ve yerden çekilen görüntüler ve bilgisayar efektleri ile tanıtım kompozisyonu hazırlanır. Drone cihazların çekim kalitesi ve hareket kabiliyetleri ile çok iyi reklam ve tanıtım videoları hazılanabiliyor.

Tanıtılacak ürünün konumunu, çevresel özelliklerini, önemli noktalara yakınlık ve uzaklığını, ürünün detaylarını kolayca tanıtabilirsiniz.

Drone Reklam, teknolojinin son noktasında 4K video ve fotoğraf çekim kalitesi ile reklam veya tanıtım videoları hazırlar. Bina içi çekim kurgu ve montaj hizmeti verdiği gibi drone ile daha uzak mesafelerden binanızın, projenizin, işletmenizin veya sosyal bir toplantının görüntülerini kayıt altına alır.

Ajansımız özellikle havadan drone çekimleri konusunda özelleşmiş. Böylelikle teknolojinin tüm deneyimleri sizlere ulaştırmayı amaçlamıştır.

Çalıştığımız firmalardan bazıları;

Amesis YouTube Kanalı

TOP